Praktické info

Deset věcí, které potřebujete vědět před tím, než přijedete na Holostok 2018:

 1. Festival začíná v pátek 22. června v 19.30 tradičním zahájením, které pro vás připravují organizátoři Holostoku. Ale pozor, letos proběhne ještě před zahájením ve staré škole od 18.00 vernisáž výstavy studentů SUPŠ Zámeček, na kterou jste srdečně zváni!
 2. Cena vstupného je následovná: celý víkend stojí 350 korun, pouze za pátek pak zaplatíte 200 korun a za sobotu 250 korun.
 3. Pokud plánujete na Holostoku nocovat, je dobré přijet o něco dříve. Brzký příjezd vám totiž umožní vybrat si to nejlepší místo pro váš stan či spacák a karimatku. K tomu je vyhrazena zahrada za farou.
 4. O místa pro vaše motorová vozidla bude také postaráno. Parkovat lze na parkovišti u hřbitova, podél příjezdové cesty popřípadě na návsi.
 5. Hladové, mlsné i žíznivé návštěvníky uspokojí stánek s jídlem a pitím, otevřený do ranních hodin, nabízející jen to nejlepší pro vaše chuťové buňky. Točit budeme klasicky Chodovar.
 6. V areálu je k dispozici pitná voda. Široko daleko ale nenajdete obchod. Nejblíže to je nejspíš do Stříbra nebo Boru. I když ale na něco zapomenete, hlady neumřete. Máme stánek!
 7. Pokud potřebujete pomoct s cestou na festival, zadejte do svých chytrých telefonů a GPS adresu Holostřevy 1, Bor.
 8. Do Holostřev můžete ale i jinak. Jednou z možností je autobus ze Stříbra, který většinou navazuje na spoj z Plzně. Další možností je využití vlaku do Stříbra a následně lokálky do Holostřev. Ve Stříbra pak z vlakového nádraží můžete dojít také na to autobusové a následovat postup popsaný výše. ZDE najdete sdílenou tabulku, kde se můžete domluvit s ostatními, kdo má třeba místo v autě a mohl by vás vzít s sebou. Domlouvat se můžete i na facebookové události.
 9. Kapely obvykle hrají do noci, pak přichází na řadu improvizované hraní s kytarou (a jakýmkoliv dalším nástrojem) u táboráku, který se většinou se setměním zčista jasna objeví. Zveme všechny, aby si přivezli hudební nástroje a hráli s námi.
 10. V neděli je festival obvykle zakončen bohoslužbou plus v místním kostele. Letos pro vás ale máme také program na nedělní poledne – chystá se beseda „Křesťané z východu na plzeňském západě“
 11. Život není peříčko…

 

 

 

Reklamy