Praktické info

Deset věcí, které potřebujete vědět před tím, než přijedete na Holostok 2018:

 1. Festival začíná v pátek 22. června v 19.30 tradičním zahájením, které pro vás připravují organizátoři Holostoku.
 2. Cena vstupného je následovná: celý víkend stojí 350 korun, pouze za pátek pak zaplatíte 200 korun a za sobotu 250 korun.
 3. Pokud plánujete na Holostoku nocovat, je dobré přijet o něco dříve. Brzký příjezd vám totiž umožní vybrat si to nejlepší místo pro váš stan či spacák a karimatku. K tomu je vyhrazena zahrada za farou.
 4. O místa pro vaše motorová vozidla bude také postaráno. Parkovat lze na parkovišti u hřbitova, podél příjezdové cesty popřípadě na návsi.
 5. Hladové, mlsné i žíznivé návštěvníky uspokojí stánek s jídlem a pitím, otevřený do ranních hodin, nabízející jen to nejlepší pro vaše chuťové buňky. Točit budeme klasicky Chodovar.
 6. V areálu je k dispozici pitná voda. Široko daleko ale nenajdete obchod. Nejblíže to je nejspíš do Stříbra nebo Boru. I když ale na něco zapomenete, hlady neumřete. Máme stánek!
 7. Pokud potřebujete pomoct s cestou na festival, zadejte do svých chytrých telefonů a GPS adresu Holostřevy 1, Bor.
 8. Do Holostřev můžete ale i jinak. Jednou z možností je autobus ze Stříbra, který většinou navazuje na spoj z Plzně. Další možností je využití vlaku do Stříbra a následně lokálky do Holostřev. Ve Stříbra pak z vlakového nádraží můžete dojít také na to autobusové a následovat postup popsaný výše. Na události Holostoku se ale také jednotlivě můžete domluvit, kdo má například místa v autě a mohl by někoho ze Stříbra vyzvednout. Sami organizátoři mají těsně před festivalem často cestu.
 9. Kapely obvykle hrají do noci, pak přichází na řadu improvizované hraní s kytarou (a jakýmkoliv dalším nástrojem) u táboráku, který se většinou se setměním zčista jasna objeví.
 10. V neděli je festival obvykle zakončen bohoslužbou plus v místním kostele.
 11. Život není peříčko…

 

 

 

Reklamy